Eventy na Podhalu

KOMPLEKSOWA ORGANIZACJA IMPREZ INTEGRACYJNYCH

Specjalizujemy się w organizacji unikalnych wyjazdów integracyjnych dostosowanych do konkretnych celów i potrzeb. Integracja to nie tylko szkolenia i wspólna „wycieczka” , ale również gry terenowe, warsztaty artystyczne i zajęcia, a także okazja do poznania i spróbowania swoich sił w nowych dyscyplinach. Takie zajęcia pogłębiają zaufanie w zespole, wzmacniają pewność siebie i pozwalają odreagować stres. Chcesz kompleksowo zorganizować swoje wydarzenie firmowe na Podhalu ? Skontaktuj się z nami.

Gry miejskie i terenowe

Gra wykorzystująca przestrzeń miejską jako istotny element rozgrywki. Tego typu zabawa to świetny sposób na poznanie historii, kultury, najciekawszych miejsc oraz zabytków naszego regionu. Niewątpliwym plusem gier miejskich jest możliwość przygotowania ich wszędzie, scenariusz przygotowywany jest indywidualnie w zależności od grupy i miejsca w którym ma się odbyć – „gra szyta na miarę” - Sprawdź nasze realizacje!

Integracja na sportowo

Turniej, mecz, spartakiada firmowa ? Proponujemy zarówno aktywną jak i bierną formę integracji w sporcie. Organizujemy rozgrywki w najbardziej popularnych dyscyplinach, ale również organizujemy zawody w sportach niszowych by dostarczyć uczestnikom nowych, niezapomnianych doznań.

Imprezy tematyczne

Przedłużeniem każdego z tematów dziennych może być wieczorek tematyczny. Organizujemy imprezy zarówno w miejscach wybranych przez klienta jak i w naszych zaufanych lokalach i miejscówkach. Wśród naszych realizacji znajdują się kontynuacje imprez sportowych w klimacie mistrzowskiej fety jak i tematyczne wieczory związane z preferowaną tematyką grupy. Dawkę energii i mnóstwo dobrej zabawy , którą gwarantujemy na każdym evencie zapamiętacie na długo.

Niestandardowe realizacje eventów

Jesteśmy elastyczni i otwarci na wszelakie pomysły. Doświadczenie i otwarte głowy pozwalają nam na realizację każdej imprezy jaką tylko można sobie wymarzyć. Masz ciekawy pomysł i nie wiesz jak go zrealizować ? Przekaż nam zarys, leitmotiv, a my zajmiemy się realizacją od początku do końca. Zrealizuj z nami śniadanie o wschodzie słońca w Morskim Oku, bankiet na polanie pod gołym niebem czy dyskotekę w podhalańskiej szopie - daj się zaskoczyć!


POLECANE HOTELE

Hotel Aries

HOTEL ARIES****

Hotel Bania

HOTEL BANIA****

Hotel Bukovina

HOTEL BUKOVINA****

Hotel Stamary

HOTEL STAMARY****

Hotel Nosalowy Dwór

HOTEL NOSALOWY DWÓR****

Biuro / adres do korespondencji:
Ul. Szaflarska 4, 34-400 Nowy Targ

Siedziba:
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa

DANE FIRMOWE:
Ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa • NIP: 735 286 39 56 • nr konta (IBAN): PL 75 1090 1838 0000 0001 3501 8831
Bank Zachodni WBK, 1. Oddział w Nowym Targu

Kapitał Zakładowy 50 000 zł - w całości. opłacony. Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Spółka wpisana do Rejestru Organizatorów Turystycznych i Pośredników turystycznych Województwa Mazowieckiego pod mumerem 1832.