Wyjazd firmowy w góry - gwarancja udanej imprezy integracyjnej

Chcesz zapewnić swoim pracownikom niezapomniany wyjazd integracyjny, ale szukasz czegoś zupełnie nowego? Marzysz o imprezie w wyjątkowym miejscu, gdzie można podziwiać widoki i jednocześnie aktywnie spędzić czas? Mamy idealną propozycję!  Bez względu na to, w jakim mieście znajduje się siedziba Twojej firmy, zachęcamy do odpoczynku w pięknych okolicznościach przyrody, a mianowicie - w górach. Eventy na Podhalu to doskonała okazja do bliższego poznania tej części Polski, a także swoich współpracowników. Nic tak nie łączy jak wspólny wyjazd i wspomnienia. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie oraz Twojego zespołu. Gwarantujemy, że z pewnością nie będziecie się tu nudzić. 

Imprezy integracyjne w górach - atrakcje

Zapraszamy na niesamowite imprezy integracyjne Zakopane jest miejscem, które każdy powinien odwiedzić przynajmniej raz w życiu, a najlepiej częściej. To właśnie tutaj można skosztować pysznego, tradycyjnego jedzenia, wziąć udział w góralskiej biesiadzie czy odwiedzić popularne stoki narciarskie. Taka mnogość rozrywek sprawia, że można tu spędzić nawet kilka tygodni, zupełnie zapominając o nudzie. Jeśli jednak macie zaledwie weekend lub kilka dni, postaramy się zrobić wszystko, co w naszej mocy, aby umilić ten czas i zapewnić niesamowite rozrywki. Należy do nich m.in. jazda na nartach i snowboardzie. Miłośnicy śnieżnego szaleństwa na pewno będą zachwyceni, ta forma spędzania czasu powinna również przypaść do gustu osobom, które do tej pory nie miały do czynienia z jazdą na nartach. Trasy są bardzo różnorodne, dlatego znajdzie się coś zarówno dla osób początkujących, jak i zaawansowanych. Wyjazd integracyjny w góry to także możliwość zorganizowania niezapomnianej imprezy w wybranym lokalu przy góralskiej muzyce. Dzięki temu jeszcze lepiej uda się poczuć klimat tego miejsca i się nim nacieszyć.

Niebanalne rozrywki dla każdego

Szukasz wraz ze swoim zespołem niecodziennych atrakcji, o których będziecie mogli dyskutować godzinami? Jedną z nich bez wątpienia jest gra miejska Zakopane idealnie nadaje się do jej zorganizowania. Podzielcie się na drużyny, a my zajmiemy się całą resztą. Dzięki temu zobaczycie, jak wygląda podział obowiązków w Waszej ekipie, kto wykazuje zdolności lidera, kto potrafi zapanować nad grupą, a kto doskonale odnajduje się w pracy zespołowej. Tego rodzaju zabawy bardzo dużo mówią nam o sobie, a także o współpracownikach. Wystarczy dokładnie obserwować i wyciągnąć z tego wnioski. Najważniejsza jest jednak dobra zabawa, bo przecież o to w tym wszystkim chodzi! Gra miejska w Zakopanem daje także możliwość poznania historii miasta oracz ciekawych miejsc, które łatwo pominąć w pędzie zwiedzania. Już wiesz dlaczego warto wybrać wyjazdy integracyjne w góry? Jeśli nadal się wahasz, pozwól, że zaproponujemy jeszcze rozgrywkę hokejową na profesjonalnym lodowisku, wyścigi Crushed Ice czy curling. Niezapomniane emocje dostaniesz od nas w pakiecie!

Impreza integracyjna w górach połączona z zawodami firmowymi

To doskonałe rozwiązanie dla osób ceniących rywalizację. Zawody firmowe mogą dotyczyć wielu dziedzin, my jednak oferujemy przede wszystkim zmagania narciarskie. Wystarczy, że poznamy dokładną liczbę osób, która chce wziąć w nich udział, a zajmiemy się całą resztą. Za naszą sprawą poczujesz się jak na prawdziwych igrzyskach, nie zabraknie także ciekawych nagród czy podium dla zwycięzców. Na imprezach integracyjnych liczy się przecież głównie dobra atmosfera. My wprawimy Was w świetny nastrój, który będzie utrzymywał się przez cały wyjazd. Imprezy integracyjne w Zakopanem to szansa na spędzenie miło czasu w doborowym towarzystwie. Nadal nie wiesz, na co się zdecydować? Odpowiedź może być tylko jedna: na wyjazd firmowy w góry! 

Do kogo kierujemy ofertę?

Organizowane przez nas imprezy to propozycja stworzona z myślą o firmach, kierujemy ją więc do biznesmenów i przedsiębiorców. Nieważne, jakich rozmiarów jest Twoja firma bądź ile osób znajduje się w Twoim zespole. Tego rodzaju szczegóły skonsultujemy na późniejszym etapie. Zorganizujemy Wasz czas w taki sposób, żeby nie było chwili na monotonię. Jeśli nie wiesz, po którą formę rozrywki sięgnąć lub jakie atrakcje będą dla Was najlepsze, chętnie służymy poradą. Jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny harmonogram, uwzględniający wszystkie Wasze propozycje. Wspólna zabawa jest najważniejsza, a my chętnie zajmiemy się jej organizacją.

Atrakcje sportowe, kuligi, ogniska, gry terenowe, imprezy w klubach, dobre jedzenie w restauracjach - to dopiero początek długiej listy naszych propozycji. Korzystaj z wyjazdu firmowego w góry i ciesz się wszystkimi atrakcjami wraz z ludźmi tworzącymi Twoją firmę. Takie wyjazdy to szansa na lepsze poznanie się nawzajem, co w przyszłości może przełożyć się na jeszcze lepszą współpracę. Zadowoleni pracownicy są o wiele bardziej efektywni, a dobra atmosfera pracy bywa czasem ważniejsza nawet od czynników finansowych. Dowiedz się, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić - wybierz imprezę integracyjną w Zakopanem!

Biuro / adres do korespondencji:
Ul. Szaflarska 4, 34-400 Nowy Targ

Siedziba:
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa

DANE FIRMOWE:
Ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa • NIP: 735 286 39 56 • nr konta (IBAN): PL 75 1090 1838 0000 0001 3501 8831
Bank Zachodni WBK, 1. Oddział w Nowym Targu

Kapitał Zakładowy 50 000 zł - w całości. opłacony. Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Spółka wpisana do Rejestru Organizatorów Turystycznych i Pośredników turystycznych Województwa Mazowieckiego pod mumerem 1832.