Integracja na sportowo

Wiemy, że jednym z najlepszych sposobów na integrację zespołu są zajęcia sportowe, jednak te standardowe, wszystkim znane mogą okazać się nudne! Dlatego przygotowaliśmy propozycje niespotykane, które zarówno zaciekawią uczestników jak i doskonale zintegrują zespół.
Poniżej prezentujemy kilka wybranych aktywności sportowych - jeżeli chciałbyś sprawdzić nasze inne pomysły skontaktuj się z nami.

Hokejowa Szkoła Mistrzów

Super aktywna propozycja na wydarzenie sportowe w Twojej firmie lub jako event dla partnerów biznesowych. Tutaj nie jest ważne czy znasz zasady, czy umiesz jeździć na łyżwach - nauczymy Cię wszystkiego! Event możliwy do zrealizowania na większości lodowisk w Polsce.

Curling

To sport zdecydowanie spokojniejszy niż hokej - ale też bardzo interesujący. Możliwość organizacji wydarzenia w Toruniu, Nowym Targu, Gdańsku, Krakowie i Warszawie.

Mecz footballu amerykańskiego

Poczuj wyjątkowy klimat i sprawdź się jak uczestnik Super Bowl. Cheerlederki, piknik barbecue, profesjonalny trening i rozgrywki - sprawdź nasz pomysł na to wydarzenie!

Bike event

W Polsce ostatnimi laty poza bieganiem jedną z najbardziej popularnych aktywności jest jazda na rowerze. Wśród naszych propozycji znajdziecie zarówno opcje rekreacyjnych wyjazdów jak i pełnych adrenaliny szkoleń downhillowych oraz MTB pod okiem profesjonalnych zawodników na najnowszym sprzęcie uznanych firm.

Wyścigi Crushed Ice

Oryginalnie to cykliczne zawody szybkości organizowane i sponsorowane przez firmę Red Bull.
Zawodnicy ubrani w ochraniacze rywalizują w pokonaniu toru przeszkód na lodzie.
Podczas organizowanych przez nas zawodów nie zabraknie adrenaliny, pojawią się liczne przeszkody,
a dodatkowym utrudnieniem będą poruszający się przeciwnicy.

Całemu wydarzeniu towarzyszy niesamowita atmosfera, światła reflektorów oraz speaker zagrzewający do boju.

Biuro / adres do korespondencji:
Ul. Szaflarska 4, 34-400 Nowy Targ

Siedziba:
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa

DANE FIRMOWE:
Ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa • NIP: 735 286 39 56 • nr konta (IBAN): PL 75 1090 1838 0000 0001 3501 8831
Bank Zachodni WBK, 1. Oddział w Nowym Targu

Kapitał Zakładowy 50 000 zł - w całości. opłacony. Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Spółka wpisana do Rejestru Organizatorów Turystycznych i Pośredników turystycznych Województwa Mazowieckiego pod mumerem 1832.