Wybrane realizacje

INTEGRACJA POD TATRAMI 
DLA PLAY

NASZYM ZADANIEM BYŁA ORGANIZACJA INTEGRACYJNEGO WYJAZDU DLA KILKU DZIAŁÓW FIRMY PLAY

AKTYWNY WYPOCZYNEK ORAZ NIESPODZIANKI
Naszymi Gośćmi byli znani stand-upowcy ze Stand-up Polska - niespodzianka pierwszego wieczoru miała za zadanie w nietypowy sposób zintegrować współpracowników firmy. Wyprawy rowerowe, wycieczki górskie z przewodnikiem, relaks w termach, turniej piłki plażowej oraz liczne wieczorne dyskoteki to tylko cześć atrakcji która czekała na uczestników.

4 dniowe wydarzenie realizowane w Białym Dunajcu, udział w wydarzeniu brali pracownicy, kierownicy oraz dyrektorzy Play

INTEGRACJA NATANEX

NASZYM ZADANIEM BYŁA ORGANIZACJA WYJAZDU INTEGRACYJNO-SZKOLENIOWEGO DLA PRACOWNIKOW ORAZ KLUCZOWYCH PARTNERÓW TRANSPORTOWO-SPEDYCYJNEJ FIRMY NATANEX

AKTYWNA INTEGRACJA ORAZ SZKOLENIE
Nasi Goście bawili sie podczas niezapomnianej imprezy w klimacie PRL, rozgrywali turniej siatkówki plażowej, relaksowali sie w termach oraz brali udział w wyjątkowej imprezie góralskiej. Dodatkowo podczas wyjazdu prowadzone było szkolenie, dotyczące zagadnień zwiazanych z transportem.

Wydarzenie 3-dniowe, realizowane w Bukowinie Tatrzańskiej, z udzialem właścicieli, zarządu, pracownikow oraz partnerów firmy Natanex.

IMPREZA INTEGRACYJNA 
DLA PLAY

WYZWANIE, JAKIE STAŁO PRZED NAMI, TO INTEGRACJA FIRM WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z FIRMĄ PLAY. ORGANIZACJA EVENTU, KTÓRY POZWOLIŁBY NA SKUTECZNE NAWIĄZANIE RELACJI PRACOWNIKÓW FIRM KOOPERUJĄCYCH.

ORGANIZACJA TURNIEJU CURLINGOWEGO

ORGANIZACJA TURNIEJU CURLINGOWEGO
Curling wydał się nam idealną okazją do połączenia dwóch celów: przygotowania imprezy, która zintegruje jej uczestników oraz że będzie przez nich zapamiętana na długi czas. Tak zostały zorganizowane Mistrzostwa Świata Play & Przyjaciele Toruń 2015 dla 6 firm partnerskich firmy PLAY (Telbridge, Arvato, Transcom, Archidoc).

NAUKA GRY
Ponieważ curling nie jest powszechnie uprawianą dyscypliną sportową w Polsce uczestnicy imprezy integracyjnej Play wzięli udział w treningach. Czasami droga do celu jest równie ważna jak sam cel – w trakcie nauki gry w curling dobrej zabawy nie brakowało.

WSPÓLNA ZABAWA
Poza Mistrzostwami Świata w curlingu podczas eventu nie brakowało innych sytuacji do wspólnego spędzania czasu i zabawy.

HOKEJOWA SZKOŁA MISTRZÓW
DLA LEROY MERLIN

WYJĄTKOWE WYDARZENIE PO RAZ PIERWSZY PRZEPROWADZONE DLA OSÓB NIE MAJĄCYCH WCZEŚNIEJSZEJ STYCZNOŚCI Z GRĄ W HOKEJA - INTEGRACJA PRACOWNIKÓW LEROY-MERLIN

3 dniowe wydarzenie realizowane w Nowym Targu dla pracowników oraz kierownictwa firmy Leroy-Merlin

NAUKA GRY ORAZ POZNAWANIE ZASAD
Rozpoczęliśmy od wprowadzenia do szatni, ubioru wszystkich uczestników w sprzętu hokejowe - kolejnym etapem była nauka jazdy i gry pod okiem profesjonalnych zawodników zakończona wspólnym meczem. Budowa drużyny hokejowej doskonale sprawdziła się jako zajęcia teambuldingowe. Dodatkowo na uczestników czekała wieczorna impreza na górskiej bacówce oraz relaks na termach Bukovina.

EVENT ZREALIZOWANY 
DLA AMPLUS

Naszym zadaniem była integracja pracowników firmy podczas zajęć sportowych i zabaw integracyjnych

wydarzenie 2 dniowe realizowane na Podhalu w Bukowinie Tatrzańskiej

Event rozpoczęliśmy wspólnymi zawodami Paintballowymi które trwały ponad dwie godziny, po wspólnej zabawie i ognisku wybraliśmy się na zasłużony odpoczynek. Wieczorem czekała na nas góralska impreza i izbie u Gąsienicy gdzie wspólnie z góralską kapelą Śtuderanci bawiliśmy się do białego rana

Incoming event
dla szwedzkiej firmy 
VICTOR HANSON

Kompleksowo zorganizowany wyjazd począwszy od zapewnienia transportu zarówno lotniczego jak i autokarowego.

4 dni na terenie Podhala i Słowacji

Zakwaterowanie w Hotelu Bania **** wraz z położonymi tuż obok Termami gwarantowało relaks i integracje w luksusowych warunkach. Bliskość stoków narciarskich, zarówno Kotelnicy Białczańskiej jak i słowackich Tatr Wysokich – Łomnicy pozwoliła uczestnikom wyjazdu na przetestowanie swoich umiejętności narciarskich. 
Jeden dzień spędziliśmy na zwiedzaniu Zakopanego z licencjonowanym przewodnikiem, podczas którego nasi Goście mogli zobaczyć m.in. Muzeum Tatrzańskie, Gubałówkę, Kościółek na Pęksowym Brzysku i oczywiście słynne Krupówki i Skocznię Narciarską im. Stanisława Marusarza.
Wyjazd zakończyła wyjątkowa góralska impreza z połączona z degustacją lokalnych alkoholi oraz warsztaty z tańca ludowego co okazało się nie lada wyzwanie. 

Wilki Morskie,
czyli integracja nad morzem z PLAY

Kompleksowa realizacja dla wybranych działów firmy Play -  tym razem padło na lokalizację nadmorską.

Wydarzenie 3 dniowe realizowane w Trójmieście

Hotel zlokalizowany na Gdańskiej starówce, blisko morza oraz liczne atrakcje to gwarancja super udanego wyjazdu integracyjnego.  AMBER SKY, kajaki, rowery, czy lodowisko to tylko kilka aktywności, które czekały na naszych gości.  Wieczorne imprezy w klimacie pirackim  na statku Czarna Perła śpiewając szanty oraz wieczór karaoke w jednym z klubów połączony z  całonocną zabawą to dla odmiany  atrakcyjne zajęcia na wieczory.  Wydarzenie integracyjne dla członków różnych zespołów. 

Impreza integracyjna dla 

firmy Done ! Deliveries

Dzień rywalizacji na wielu płaszczyznach zakończony wspólną imprezą.
Całodniowa integracja dla pracowników firmy Done ! Deliveries 

Wydarzenie 2 dniowe realizowane w Białce Tatrzańskiej

Zakwaterowanie w świetnym, bardzo przyjaznym ośrodku Toporów w Białce Tatrzańskiej. W trakcie całego dnia zmagań nasi goście zostali podzieleni na kilka drużyn. Podczas gdy pierwsza część ekipy przemierzała okolicę i pokonywała kolejne wyzwania Gry Terenowej, druga rywalizowała w zawodach kulinarnych prowadzonych przez finalistę programu Master Cheff. W tym samym czasie pozostali stanęli na planie teledysku - Lib Dub do piosenki Sławomira - Miłość w Zakopanem, był momentem gdzie każdy mógł wykazać się pomysłowością i wspaniałą grą aktorską, a przy okazji po prostu świetnie się bawić "polewając się szampanem".
Dzień zakończyliśmy imprezą w stylu lat 70dziesiątych, zabawa w strojach z epoki w rytmach Bee Gees, Boney M czy Abby trwała do białego rana.

Biuro / adres do korespondencji:
Ul. Szaflarska 4, 34-400 Nowy Targ

Siedziba:
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa

DANE FIRMOWE:
Ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa • NIP: 735 286 39 56 • nr konta (IBAN): PL 75 1090 1838 0000 0001 3501 8831
Bank Zachodni WBK, 1. Oddział w Nowym Targu

Kapitał Zakładowy 50 000 zł - w całości. opłacony. Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Spółka wpisana do Rejestru Organizatorów Turystycznych i Pośredników turystycznych Województwa Mazowieckiego pod mumerem 1832.