Zorganizowane wyjazdy na narty dla firm

Zrealizowaliśmy wyjazdy narciarskie dla ponad 7000 uczestników - dzięki temu doskonale znamy europejskie kurorty narciarskie. Sprawdź nasze propozycje, które możemy dopasować do budżetu, terminu oraz liczby uczestników. Poniżej prezentujemy wybrane pomysły na wyjazd narciarski dla twojej firmy.

Zorganizowane wyjazdy narciarskie dla firm "Ski Event Week"

Uwielbiasz śnieżne szaleństwo na stoku i nie wyobrażasz sobie zimy bez wyjazdu na narty w góry? Swoją pasją chcesz zarazić cały zespół, a może już udało się to uczynić? Świetnie się składa, ponieważ oferujemy zorganizowane wyjazdy na narty, które zostały stworzone specjalnie z myślą o firmach. Oznacza to, że macie szansę wspólnie spędzić czas, ciesząc się niesamowitymi warunkami pogodowymi i okolicznościami przyrody. Tym samym możecie wziąć udział w najlepszej imprezie integracyjnej, na jakiej do tej pory byliście. O tym trzeba się po prostu przekonać na własnej skórze biorąc udział w zorganizowanym wyjeździe na narty. Tego rodzaju wypady niosą ze sobą same zalety, pozwalają lepiej poznać się współpracownikom, budują trwałe relacje oraz świetną atmosferę, która odgrywa przecież niezwykle istotną rolę w codziennej pracy. Znacznie milej pracuje się w miejscu, gdzie chce się przebywać ze względu na ludzi.

Szkoleniowy wyjazd na narty dla firm na Puchar Świata

Wyjazd na narty dla firm w góry to nie tylko zwiedzanie czy imprezy w klimatycznych restauracjach, ale przede wszystkim – zacięta rywalizacja. Może mieć ona charakter indywidualny, jak również grupowy, wszystko zależy od preferencji danej firmy. Jesteśmy w stanie zorganizować niezapomniane zawody z wyjątkową oprawą. Dzięki temu poczujecie się jak na prawdziwych mistrzostwach, gdzie gra toczy się o najważniejszą nagrodę! Niezależnie, czy chodzi o zawody firmowe, czy zmagania partnerów biznesowych - na nas możesz zawsze polegać, gdyż zorganizujemy wyjazd narciarski dla firmy do najpopularniejszych polskich miejscowościach narciarskich i nie tylko. Wystarczy, że powiesz nam, czego dokładnie potrzebujesz. Co więcej, zawody tzw. "narty dla firm" zakończą się nagrodzeniem najlepszych zawodników. Nie zabraknie podium oraz medali i pucharów. Wszystko po to, aby stworzyć wyjątkową atmosferę.

Narciarskie wyjazdy firmowe z rywalizacją w tle

Nasza działalność nie ogranicza się wyłącznie do Polski. Kochamy góry, dlatego chętnie zabieramy naszych gości do najwspanialszych zakątków na świecie. Nasza oferta zawiera min. zorganizowane wyjazdy w Alpy, które z pewnością należą do jednych z nich i gdzie można znaleźć mnóstwo wspaniałych stoków narciarskich. To świetna okazja do zwiedzania i poznania nowych miejsc. Taki wyjazd na narty dla firm bez wątpienia okaże się niezapomnianym przeżyciem dla całego zespołu! W alpejskich kurortach każdego roku odbywa się wiele świetnych imprez. Wystarczy, że wybierzesz jedną z nich, a my zajmiemy się całą resztą. Już niebawem będziesz uczestniczyć z całym teamem w górskich koncertach. Do dyspozycji są m.in. Dni Polskie Val di Sole, Start Do nart, Ski opening w ISGl, a także wiele innych ciekawych wydarzeń, w których warto wziąć udział. 

Ski & food & wine

Jeżeli mowa o nartach dla firm, zdecydowanie najlepszym wyborem będzie sezon zimowy. W tym okresie często trudno o motywację do pracy, a wiele osób dopada znużenie i zmęczenie, nierzadko spowodowane brakiem słońca czy dłuższego odpoczynku. Zorganizowany wyjazd dla firm w góry będzie więc doskonałym rozwiązaniem, gwarantującym zastrzyk energii. Kilka dni z dala od obowiązków pozwoli oczyścić umysł, a także zbudować wspaniałą atmosferę. Przebywanie na świeżym powietrzu w połączeniu z aktywnością fizyczną to idealny sposób na odstresowanie się. Znacznie łatwiej wówczas zdystansować się od codziennych spraw. Po takim wyjeździe można wrócić do pracy z głową pełną pomysłów i zapałem do realizacji dalszych wyzwań zawodowych. 

Zorganizowane wyjazdy narciarskie dla firm to także szansa na zbudowanie dobrych relacji w zespole. Nic tak przecież nie łączy jak wspólna zabawa i dobre wspomnienia, o których można później długo rozmawiać. Jeśli więc nie masz pomysłu na ciekawe spędzenie czasu wspólnie ze współpracownikami, to serdecznie polecamy wyjazd na narty dla firm. Nie ustalamy limitów minimalnych ani maksymalnych dotyczących liczby osób, dlatego sam możesz zdecydować, jak będzie wyglądał wspólny wypad i kto weźmie w nim udział. 

Pomysł na wyjazd firmowy na narty - zapytaj nas!

Tak samo jak aktywność fizyczna, ważny jest odpoczynek oraz czas regeneracji. Właśnie dlatego mamy do zaproponowania liczne pakiety. Należy do nich m.in. program „Ski & Food & Wine”, który stanowi połączenie jazdy na nartach z degustacją kulinarną. Co się w nim zawiera? Poza odwiedzeniem stoków, wstąpimy również do najlepszych restauracji, gdzie serwowane są wyśmienite dania, a także przepyszne, aromatyczne wino. W ten sposób każdy otrzyma coś dla duszy i ciała. Uczestniczenie w profesjonalnych degustacjach wina to szansa na poznanie zupełnie nowych smaków. Dzięki temu wyjazd integracyjny można połączyć z poszerzaniem wiedzy, a także własnych horyzontów. Narciarskie wyjazdy firmowe to świetna propozycja dedykowana wielbicielom gór bądź osobom, które dopiero chcą rozpocząć swoją przygodę z jazdą na nartach. Zorganizowany wyjazd w Alpy będzie świetną odskocznią od codziennych obowiązków.  Jeśli nasze pomysły nie do końca odzwierciedlają Twoje wyobrażenie na temat wyjazdu na narty dla firm, zapraszamy do kontaktu. Bez wątpienia wspólnie ułożymy świetny program wyjazdu integracyjnego, który przypadnie Ci do gustu i zadowoli Twoich współpracowników. 

Biuro / adres do korespondencji:
Ul. Szaflarska 4, 34-400 Nowy Targ

Siedziba:
ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa

DANE FIRMOWE:
Ul. Elektoralna 13/121, 00-137 Warszawa • NIP: 735 286 39 56 • nr konta (IBAN): PL 75 1090 1838 0000 0001 3501 8831
Bank Zachodni WBK, 1. Oddział w Nowym Targu

Kapitał Zakładowy 50 000 zł - w całości. opłacony. Sąd Rejonowy dla Krakowa Śródmieścia w Krakowie, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego.
Spółka wpisana do Rejestru Organizatorów Turystycznych i Pośredników turystycznych Województwa Mazowieckiego pod mumerem 1832.